Archery game- žádný paintball, ale pravý středověk!

Pokud nechcete žádné modřiny od paintballových či airsoftových kuliček, je Archery game to pravé. Jako zbraň dostanete luk a šípy a pravý souboj může teprve začít.
muž s lukem
Pravidla jsou jednoduchá. Hráči se rozdělí skupina max. 16 lidí do dvou týmů. Každý hráč obdrží luk, 5 šípů, chránič na ruku a brýle. Šípy jsou zároveň opatřený měkkým hrotem, takže zásah ucítíte, ale nebude vás bolet. Pokud Vám teď létá hlavou, že je 5 šípů málo, tak Vás vyvedeme z omylu. Jak šípy v průběhu hry sviští po areálu, je jich všude po zemi dostatek, takže Vám nic nebrání v tom, abyste je posbírali a dále používali. To Vás ochrání před nesmyslným nakupováním kuliček pořád dokola a nemůže Vám tedy ani dojít munice. Další výhoda spočívá v tom, že se Archery game dá hrát prakticky všude. Tvořivosti se meze nekladou, ba naopak!
Pokud si ale myslíte, že se moc nezapotíte, tak je to špatně. Hra je převážně o pohybu a přesné střelbě, která může být za běhu celkem obtížná.
střelec s lukem

Pořád dokola to stejné? Ne!

Pro zpestření hry můžeme hrát hned několik různých typů her. Asi nejznámější je „Capture the flag“ neboli Boj o vlajku. Týmy se snaží ukrást svému soupeři vlajku dříve, než tak učiní oni. Nechybí také hra do posledního muže ani hra na životy, kdy si musí hráč doběhnout na základnu pro doplnění. Nechybí také speciální úkoly a další milá překvapení.

Neumíte střílet z luku? To vůbec nevadí!

Pokud si říkáte, že Archery game nemůžete hrát, protože neumíte střílet z luku, tak nezoufejte. Naučíte se to během chvilky. Na začátku Vám instruktor ukáže, jak na to, zastřílíte si na terč a za chvíli Vám to půjde samo od ruky.

Určitě to bude stát „milion“ – opět Vás vyvedeme z omylu

Za hodinu a půl hraní, 15 minut instruktáže a zapůjčení výbavy zaplatíte pouze 300 Kč, což se nedá s některými cenami za paintball rovnat. Další věc, která vás zahřeje u srdce, je ta, že každá další hodina si účtuje pouze 100 Kč.

Nemáte s kým hrát? Nevadí!

Každý měsíc se konají veřejné hry, které jsou jak pro jednotlivce, tak pro skupiny.