Být in i v zimě

Asi každá žena či dívka miluje své oblečení, ve kterém se cítí skvěle. Někteří si myslí, že když je zima, hodí na sebe, co je zrovna po ruce. Ačkoliv v létě si nedovolíme ani ven vyjít, aniž by nám ladilo tričko k sukni, v zimě na to lehce zapomínáme. Přitom toto roční období je pro módu jako stvořené.
Letošním trendem jsou barevné kabáty, čepice s bambulemi a dlouhé široké šály. Z bot letí jednobarevné kozačky na klínku i bez, farmářské šněrovací botky se zipem z boku a Chelsea. A nyní se podíváme na jednotlivé kousky trochu podrobněji.
neodolatelná v zimě
Zimní kabát
Když venkovní teplota klesne pod nulu, nebo se pohybuje jen lehce nad ní, jistě oceníte huňatý kabát. Pokud se ještě k chladnému vzduchu přidá ledový vítr, budete mile rády, že jste zvolili ten pod s délkou pod kolena. Zimní kabát není zrovna nejlevnějším kouskem z vašeho šatníku, a proto by měl být váš výběr opravdu velmi pečlivý. Pokud se až tolik módními trendy neřídíte a chcete, abyste skvěle vypadali několik sezón, chybu neuděláte s tmavě modrým, černým či béžovým kabátem. Jestliže máte rády barvičky, můžete lehce sehnat jednobarevné, křiklavé či pastelové odstíny. Před koupí se zaměřte na správnou délku a také na to, aby byl dostatečně teplý.
 
Čepice, rukavice na dotykové mobily
Čepice není pouhým módním doplňkem, jak se mnohdy může zdát. Pokud máte totiž nezakrytou hlavou, uniká jí velké množství tělesného tepla. Čepic existuje tolik druhů, že je téměř nemožné, aby vám ani jedna neslušela. Vybírat můžete opět z mnoha odstínů, s bambulí, se dvěma či bez.
Aby vás nezábly ani ruce, můžete zvolit rukavice. Již několikátou sezónou jsou hitem rukavice, se kterými můžete snadno ovládat váš dotykový telefon. Jedinou nevýhodou je snad jen to, že tento druh nebývá až tolik teplý. Proto na hory volte raději huňatější.
 
Chelsea
Chelsea jsou kotníčkové botky, které nejsou na žádné zapínání, ale pouze z boků naleznete široké gumy, díky kterým se rychle obujete i zujete. Jejich historie spadá do dávné doby, ale již několikátým rokem jsou snad nejprodávanějším modelem.
 zimní boty
Kozačky s kožíškem
Žádné dámě snad doma nechybí na zimu kozačky. Vysoké boty se zipem z boku či na šněrování ocení opět ženy, kterým bývá často zima na lýtka. Pokud barvu sladíte s kabátem, budete skutečně neodolatelné a ukážete světu, že jste in i v zimě.