Nejlepší a nejlevnější půjčovna dodávek v Praze

Jmenujeme se Půjčovna Praha 9 a jsme ta nejvýhodnější a nejlevnější půjčovna dodávek v Praze https://www.pujcovna-praha9.cz/. Poskytujeme vám ty nejspolehlivější a nejkvalitnější vozy za nejlepší cenu – máte u nás k dispozici důvěryhodné a solidní dodávky nejrůznějších modelů Ford Transit: L1H1, L2H2, L3H2, L3H3. Můžete si od nás vozidlo vypůjčit krátkodobě nebo dlouhodobě. Vše záleží na vás. Ať je vaše rozhodnutí jakékoliv, tak my se vždycky postaráme o to, aby jednání bylo co nejrychlejší a profesionální.

červená dodávka
 
Minimální čas zapůjčení je 6 h, a to už od 750 Kč za den. Po dobu pronájmu vozu, můžete své vlastní osobní auto úplně zadarmo nechat na našem soukromém a oploceném parkovišti. Dovolíme si vás upozornit, že k řízení dodávky vám stačí obyčejný řidičský průkaz kategorie B. Součástí každého vozidla je dálniční známka. Během jednoho dne nesmíte překročit více než 500 km nájezdu. V případě, že tento limit překročíte, tak za každý další kilometr zaplatíte 3 Kč navíc. Ceny uvedené na našich webových stránkách také zahrnují profesionální NON-STOP asistenční služby, abychom vám zajistili co největší komfort a bezpečí.
V případě, že budete potřebovat více místa, tak můžeme vám také k půjčení poskytnout přívěsné vozíky Sacher s nosností 750 kg, která vám zjednoduší převoz objemných nákladů, které by se do auta nejspíš ani nevešly. Minimální doba pronájmu je 24 h a zaplatíte za to jenom 400 Kč za den.
Jaké jsou podmínky pro půjčení auta? Pokud chcete pronajmout dodávku, ať už jakožto fyzická nebo právnická osoba, tak musíte na naši pobočku přijít s řidičským a občanským průkazem. Za službu a vratnou kauci nám zaplatíte přímo na místě. Záloha činí 3000 Kč za přívěsný vozík a 5000 Kč za vozidlo. řidičský průkaz
 
Máme dvě pobočky půjčoven. První z nich najdete v Horních Počernicích a druhou v Radonicích asi 5 km od Černého Mostu. 
Pokud vás naše nabídka zaujala, tak se podívejte na naši webovou stránku, vyplňte kontaktní formulář a my se už vám ozveme. Můžete také nám samozřejmě zavolat na telefonní číslo nebo napsat e-mail.