Nezmeškejte v životě šanci prožít dokonalou zábavu

Každý člověk stojí o to, aby ve svém životě prožil nejen nespočet pracovních úspěchů, ale i odpočinek formou zábavy, na kterou se http://www.kultura21.cz/divadlo/17033-v-divadle-na-fidlovacce-se-ocitnete-mezi-nebem-a-zemi-jiz-tento-ctvrtek nezapomíná. V případě, že vás láká zábava i ve starším věku, nezoufejte nad myšlenkou, že pro vaši věkovou kategorii nenalezete program, při kterém byste se dokonale odreagovali.
Laser game Lazerfun je vhodná pro všechny věkové skupiny lidí a postará se o to, aby se i váš zážitek z volnočasové hry stal jednoduše nezapomenutelným.DSC_0199

Hra, která se stala koníčkem

Pokud dáváte přednost klidnějšímu průběhu hry a o adrenalin v krvi nestojíte, pravděpodobně tato hra nebude pro vás. Považuje se totiž za vzrušující aktivitu, při které se rovněž zapotíte a odbouráte ze sebe veškerý stres a napětí. Ze zábavy na jeden den se tak stal koníček, kterému podlehlo už mnoho lidí, a pokud vás zajímá, jak je to možné, měli byste si ji do Lazerfun přijít zahrát i vy.

Pestrá nabídka her a arény, kterým nic nechybí

Hra s laserovou zbraní patří do kategorie těch bezpečných a vhodných i pro malé ratolesti.
Speciální vesta, kterou na začátku hry dostanete zachytí všechny zásahy z laserové pistole. Pokud vás soupeř zasáhne na zádech, hrudi nebo v oblasti ramen, hra pro vás končí. Bohatá nabídka her, kterých je až 11 vám však dopřeje i možnost zvolit si mezi nimi různé typy, kde nalezete i výjimečné hry s náhradním životem, kdy ve hře budete moct pokračovat.skupina-mensi(1)
V arénách, jakými jsou Labyrint nebo Aztécké chrámy se ocitnete v dění toho nejlepšího, co vám daná hra dokáže přinést. Jejich atmosféra, dokonale promyšlené úkryty, ale i odlišnost mezi nimi, udělají z vaší hry zážitek na celý život ve společnosti vašich milovaných přátel a rodiny.
V závislosti od toho, kolik vás ve vašem týmu bude, si můžete vybrat menší arénu – Aztécké chrámy, která se nachází i ve venkovním prostředí. O něco větší je naopak Labyrint, kde vás zaujme velké bludiště a pouze neonové osvětlení.