Nezoufejte, jednejte

Pokud chcete začít podnikat, pak je vám jistě jasné, že budete potřebovat alespoň do začátku určité množství financí. Bez těch se budete jen těžko rozjíždět. Právě pro potřeby podnikatelů (nebo osob samostatně výdělečně činných) je určená hypotéka bez doložení příjmu. Už z tohoto názvu je jasné, že nebude takový problém tuto finanční pomoc získat.

kreslený plán

Pokud máte nějakou nemovitost, kterou byste mohli za svůj závazek ručit, pak je vám cesta k potřebným financím zcela otevřená. Klienti, kteří mají danou nemovitost v té správné oblasti, mohou dostat až sedmdesát procent z její odhadní ceny. Splátky mohou proběhnout za jeden rok anebo si je můžete nechat rozpočítat na dobu třiceti let.

Stačí první krok a už to půjde

Je mnoho podnikatelů nebo živnostníků, kteří doplatili například na nepoctivost svých obchodních partnerů. Není ale potřeba hned házet pověstnou flintu do žita, ale je určitě lepší nic nevzdávat a začít znovu. Ukažte, že na to máte. Že nejste hned tak snadno porazitelní. Zkušenosti už máte a jistě si tentokrát dáte pozor.

  1. Udělejte první krok, kterým může být vyplacení hrozící exekuce.
  2. Další v pořadí bude konsolidace nevýhodných půjček.
  3. Dobré je i refinancování hypoték.

uniknout dluhům

A nezapomeňte na finanční úřad. Pokud tam máte nějaké zástavy, tak se jich prostě zbavte. To samé u zdravotní pojišťovny nebo sociálním úřadě. Jestliže v něčem stále ještě tápete, pak si nechte poradit od odborníků. Stačí ten správný kontakt a uvidíte, že se vám bude opět dařit. Nezáleží přeci na tom, jestli jsme někdy zakopli, ale jestli jsme dokázali srovnat krok a jít dál.
TAK ŠŤASTNOU CESTU S TOU SPRÁVNOU HYPOTÉKOU.