Vypínače a zásuvky Schneider UNICAcolors

Francouzská firma Schneider Electro působí v oblasti elektrotechnického průmyslu. V této oblasti nabízí také širokou škálu produktů od klasických po ty moderní. Můžeme u nich sehnat vypínače, rozvaděče, ale také produkty hodící se pro chytré domovy. Sem patří například detekce a RFID systémy, nabíjecí stanice pro elektromobily nebo fotovaltické produkty. V Česku společnost provozuje výrobní závod v Písku.
V oblasti zásuvek a vypínačů má hned několik řad. Například Altira, Merten, Sedna, Asfora nebo produktově nejrozsáhlejší Unica. Každá z nich se pak dělí na další jednotlivé produktové řady. Do Unica patří Allegro, Basic, Class, Colors, Plus, Quadro a Top. Právě řadě Unica Colors se nyní budeme věnovat.
doutnající žárovka
UNICA colors https://www.lightpark.cz/schneider-unica-colors/se skládá z mechanismu (tedy funkce přístroje), krycího, dekoračního a montážního rámečku. Viditelné jsou části krycích a dekorativních rámečků. Na stránkách výrobce lze vyzkoušet konfigurátor, pomocí něhož si můžete vyzkoušet jednotlivé barevné kombinace, které se budou hodit k barvě vaší zdi.
Jak rámečky této řady vypadají? Velmi moderně a příjemně. Základní krycí rámečky jsou vyráběny pouze ve dvou univerzálních barvách polar (čistě bílá) a marfil (krémová). S těmito barvami totiž lze snadno zkombinovat jakýkoliv styl a ostatní odstíny barev. Velké množství barev pak nabízí dekorativní rámeček ve středu vypínače. Ten je navržen tak, aby jej během několika málo minut zvládl vyměnit snad úplně každý. Pokud tedy dojde ke změně vybavení nebo si prostě objednáte nehodící se barvu, nebude nic snazšího, než ji prostě vyměnit. Jeden tento rámeček vyjde na 15 nebo 28 korun, výjimečně i 39 korun. Tuto řadu výrobků lze pořídit v sestavě jedno, dvoj, troj nebo čtyřrámečků.
vypínač na červené zdi
Produkty firmy Schneider zajistí vhodnou barevnou kombinaci pro každý domov. Pomocí nich tak zvládnete sladit interiér do nejmenšího detailu, který především utváří celkový dojem. Právě maličkosti totiž vytváří útulné a zároveň moderní prostředí každého domova.